Susitikite gyvai su Ateitis elektronikais! | 01.19 d. | Kaunas

2023-01-17

Jau rytoj “Ateitis elektronikams” iniciatyva, kartu su TOP5 elektronikos komponentų kūrimo ir gamybos įmonėmis „Continental Automotive Lithuania“, „HELLA Lithuania“, „Kitron“, „Littelfuse LT“ ir „Teltonika Networks“ bei aukštosiomis mokyklomis Kauno technikos kolegija ir Kauno technologijų universitetu dalyvaus „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune, Žalgirio arenoje.

Labai laukiame visų prie savo stendo, kurį rasite prie iškart prie rūbinės nuo 10 iki 16 val. Galėsite pabendrauti su inžinieriais, įmonių atstovais, sudalyvauti veiklose bei, žinoma, laimėti prizų!

Bendra iniciatyva skirta supažindinti moksleivius su viena globaliai perspektyviausių ir ateitį šiandien daugiausiai keičiančių industrijų – elektronikos inžinerija.Kviečiame bent susipažinti ar prisidėti keičiant esamą pasaulį ir atrandant naujus, kuriant ateities technologijas.

Elektronikos inžinierių paklausa sparčiai auga ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje, kur pradėjo kurtis didžiausios gamybinės ir technologinės kompanijos. Tarptautinėse įmonėse Kaune – elektronikos inžinerijos centre – dirba jau apie 4000 specialistų ir skaičiuojama, kad per ateinančius 5 metus bus sukurta dar apie 2000 papildomų darbo vietų elektronikos inžinerijos krypčių specialistams. Elektronikos inžinerija įvardijama kaip viena paklausiausių ir perspektyviausių specialybių, kuri ne tik garantuoja gerą karjerą bei kasmet didėjantį atlyginimą, bet ir kuria didelę pridėtinę vertę valstybei.